Łucznik słabszy od naszych Zielonych !

Wynikiem 1-3 (0-2) zakończyło się spotkanie dwóch beniaminków ! Zieloni od samego początku bardzo dobrze weszli w mecz gdyż od 5 minuty prowadzimy już 0-1 po bramce Krasińskiego. Dobra obrona, szybka piłka do Bogdziewicza a ten bez żadnych problemów pokonuję bramkarza gospodarzy mamy 0-2 ! Po przerwie gospodarze bardziej agresywnie rozpoczęli mecz. Akcja lewą stroną, wrzutka i błąd naszych obrońców pozwala na strzelenie bramki kontaktowej przez gospodarzy. Mamy minutę 70. Akcją prawą stroną, piłka do Krasińskiego za obrońców powoduję, że ostatni obrońca gospodarzy musiał faulować. Niefortunnie dla niego ponieważ akcja była już w polu karnym, przez co mamy rzut karny, a obrońca gospodarzy otrzymuję czerwony kartonik. Do piłki podchodzi Dziembakowski, który z łatwości strzela bramkę dającą prowadzenie 1-3 !!

Najważniejsze 3 punkty ! Brawo druzyna !