Faworyt na kolanach !

Sobota, godzina 17;00. Zespół Lubiechnii Wielkiej podejmuje faworyta w tym meczu, zawodników z Przytocznej. Mecz od początku do końca był kontrolowany przez zawodników Lubiechnii, którzy walczyli na każdym metrze, a co za tym idzie robili sobie sytuację na zdobycie bramki. Szybki kontratak, Mateusz Krasiński wrzuca piłkę do Przemysława Móla,a ten spokojnie kieruje piłkę do bramki. Mamy 1-0 ! Zaledwie 15 minut póżniej, rzut karny wywalczył Mateusz Krasiński, którego na bramkę zamienił Adrian Dziembakowski mamy 2-0 !! Goście napierali z każdą minuta. Rzut rożny, niebyt dobre krycie powoduję, IŻ goscie strzelają bramke kontaktową. Zaledwie dwie minuty później ZIelonii odpowiadają ! Szybki kontratak, piłka wpada pod nogi Adriana Śliwki, który fenomenalnym strzałem pokonuję bramkarza gości ! MAMY 3-1 ! Druga połowa bez bramek ale mecz kontrolowany przez gospodarzy,  !