zamknij reklamę

KS Lubiechnia Wielka ( 4 - 6 ) GKS Bledzew

KS Lubiechnia Wielka ( 4 - 6 ) GKS Bledzew

Zieloni-GKS 4-6

Hokejowy mecz w pierwszej kolejce.

W pierwszym historycznym meczu nasz zespół podejmował ekipę GKS-u Bledzew. Jak się okazało w przeciągu całego meczu drużynę już doświadczoną na tym poziomie rozgrywek. Nasz zespół w tym spotkaniu w wprawdzie utrzymywał się przy piłce ale niestety nie wiele z tego wynikało. Z kolei gracze z Bledzewa spokojnie czekali na okazję do kontrataku i tym sposobem gry nekali nas bardzo czesto, a okazje bramkowe stwarzali głównie po stałych fragmentach gry. I głównie tak traciliśmy bramki, mimo iż odpowiadalismy bramką za bramke to jednak nie starczyło czasu na odrobienie strat do końca i tak pierwszy historyczny mecz zakończył się naszą porażką. Miejmy nadzieję, że w kolejnych meczach będzie tylko lepiej.
Warto wspomnieć , że spotkanie rozpoczęło się miłym akcentem. Przedstawiciel OZPN- u Gorzow wręczył pamiątkowy puchar za wywalczony awans to ligi okręgowej oraz nagrodę FAIR PLAY, ponieważ w tej kategorii również zajęliśmy pierwsze miejsce w sezonie 2016/2017.

Bramki w tym spotkaniu dla naszej drużyny zdobyli : Adrian Dziembakowski, Krystian Jasiński, Mateusz Kubiś, Patryk Bogdziewicz

Zespół wystąpił w składzie :
P. Kubiś-P. Mól, K. Falkowski, W. Binkiewicz( K. Krzyminski( 70"), K. Jasiński- M. Kubiś, P. Płociennik( od 65"F. Matysiak), K. Świderski( od 75"A. Śliwka), D. Zawisza, A. Dziembakowski( od 80" M. Musur), P. Bogdziewicz.

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości