PP - Juwenia Boczów - ZIeloni Lubiechnia Wielka 0 - 4 !

II runda Pucharu Polski za nami !
Juwenia Boczów- Zieloni Lubiechnia Wielka 0-4

Puchar Polski to idealna okazja do przecwiczenia różnych ustawień zespołu oraz rotacji składem. W tym meczu z różnych przyczyn zabrakło kilku ważnych zawodników , ale mimo to drużyna zagrała dobre spotkanie, choć jest też kilka elementów do poprawy. Zespół Juwenii próbował nawiązać fragmentami równą walkę, ale niewiele z ich ataków wynikało. Nasza drużyna spokojnie robiła swoje i koniec końców wygrywamy to spotkanie.
Strzelcami bramek w tym meczu byli : Adrian Dziembakowski x2, i nasz nowy nabytek Mateusz Krasiński w drugim swoim występie w naszych barwach, również 2 bramki ! Oby tak dalej ! W tym spotkaniu wystąpił również ostatni już transfer w tym okienku, Piotr Mrozinski. W krótce sylwetki wszystkich pozyskanych zawodników w tym okienku!

Skład zespołu : P. Kubiś- T. Wróbel( " 75 K. Falkowski), W. Binkiewicz, D. Zawisza, Patryk Plociennik( " 80 D. Mól, ) F. Matysiak, Krystian Jasiński, P. Mól(" 85. P. Klamecki) A. Dziembakowski, M. Krasiński, P. Mrozinski.