Stare Kurowo 0 - 2 (0-1) Zieloni Lubiechnia Wielka !

Pierwsze punkty zdobyte przez drużynę z Lubiechnii Wielkiej ! Dnia 19.08 udaliśmy się do Starego Kurowa aby zmierzyć się z tamtejszą drużyną. Od samego początku było wiadomo, że w zespole z Lubiechnii Wielkiej zabraknie kluczowych zawodników min. Marcina Musura , Kamila Świderskiego, Waldemara Kwaśniewskiego, Patryka Płóciennika, Karola Skrzyniarza. Mecz rozpoczął się dla gości wyśmienicie gdyż w 1 ' spotkania bramkę z rzutu rożnego strzela Dawid Zawisza ! W późniejszym czasie goście cały czas kontrolowali przebieg spotkania ! Do przerwy był wynik 0-1. W drugiej połowie druzyna z Lubiechnii cały czas napierała i stworzyła sobie kilkanascie sytuacji bramkowych z czego jedna zdołała pokonać bramkarza gospodarzy. Dawid Zawisza włączając się do akcji, przebiegł z piłką 80 metrów podając do Krzysztofa Krzymińskiego, który nie miał problemu z wykończeniem akcji, mamy wynik 0-2 !  Takim wynikiem sędzia główny zakończył te spotkanie. 3 punkty jadą do LUBIECHNII !!!