Zieloni Lubiechnia - Lipki Wielkie 1 - 1 (1-1)

Remis na własne życzenie.
We wczorajszym spotkaniu nie brakowało emocji , zespół gosci przyjechał do Lubiechni podrazniony porażką w poprzedniej kolejce z Międzyrzeckim Orłem, my zaś chcieliśmy zdobyć trzy punkty u siebie.
Od poczatku obie ekipy badały się, długo wymieniając podania, i czekając na błąd rywala, pierwszą groźną akcję do strzelenia bramki zmarnował Przemysław Mól , jego strzał pewnie, obronił bramkarz gości, chwilę później w doskonałej sytuacji schodząc z lewego skrzydła znalazł się Mateusz Krasiński ale również jego uderzenie sparowal bramkarz gości. Dopiero w kolejnej sytuacji przepięknym strzałem zza pola karnego Krzysztof Falkowski nie daje szans bramkarzowi gości, idealnie pakując piłkę w okienko i prowadziliśmy 1-0.
Niestety długo nie trwała radość, bo chwilę nieuwagi naszych zawodników wykorzystali goście i długą piłką do napastnika wykonczyli doskonałą sytuacje tuż przed przerwą. Po zmianie stron zepchenlismy rywala do głębokiej defensywy, znow doskonałe okazje mieli Krasiński, Bogdziewicz a najlepszą tuż przed końcem miał Kamil Świderski wpadając w pole karne ale jego strzał znów obronił najlepszy na boisku bramkarz gości. Wynik nie uległ już zmianie i końcowy rezultat 1-1 pozostawia lekki niedosyt , ale jeżeli meczu nie da się wygrać, to trzeba go chociaż zremisować.
W najbliższym tygodniu zagramy w Pucharze Polski, mecz odbędzie się w Baczynie a przeciwnikiem będzie zespół Złotych Piasków Dzierzow. W środę o godz. 17.
W sobotę zaś nasi zawodnicy udadzą się na wyjazdowy mecz do Strzelec Krajeńskich. Spotkanie dwóch beniaminkow zapowiada się bardzo ciekawie ! Zapraszamy:)