Ilanka Rzepin Gospodarze

Autor:

Utworzono:

14.04.2015

Pierwszym przeciwnikiem naszych młodych piłkarzy z grupy młodzika był zespół Lubniewiczanki Lubniewice.

Inauguracja sezonu wypadła dla nas bardzo dobrze, gdyż pokonaliśmy przeciwników 4:0.

Całe spotkanie przebiegało pod nasze dyktando, gdzie gra miejscowych mogła się podobać. Chłopcy zgodnie z założeniami przed meczem zagrali zespołowo starając się grać jak najczęściej na jeden kontakt.

Efektem dobrej gry były piękne bramki zdobyte kolejno przez Krystiana Urbańskiego, Michała Żurka (dwa gole) oraz Pawła Jodłowskiego.
Po spotkaniu cały zespół zasłużył na wyróżnienie oraz słowa pochwały. Mamy nadzieją, że kolejne spotkania dostarczać będą naszym zawodnikom kolejnych pozytywnych sportowych wrażeń.
Skład: Jakub Sawaryn, Franek Kryk, Jakub Suski, Jakub Kowalczyk, Paweł Jodłowski, Jakub Jodłowski, Adam Wójcik, Krystian Urbański, Michał Żurek, Dominik Musialik, Dominik Proniewicz, Konrad Kaliciak, Hubert Kotowski, Filip Ignaszewski.